Dağda Gezen Adam Acy


HABERCİLİĞİN GÜCÜ

HABERCİLİĞİN GÜCÜ


Haberciliğin gücü

Dün sosyal medyada günün konusu olan KAYBOLAN ADAM arama kurtarma ekipleri ile birlikte kendini aradı adı altında yapılan haberler maalesef habercilik anlayışının kötü bir örneği olarak yeri aldı..

Bahsi geçen olayın kahramanı Beyhan MUTLU adlı kişi bir arkadaşı ile birlikte yaşadıkları çayyaka köyü civarında bir külübe de alkol alıyor..

Şişede durduğu gibi durmayan alkolün etkisi ile tuvalet ihtiyacını gidermek için kulübeden çıkan BEYHAN MUTLU bir daha geri dönmüyor.. Yanında ki arkadaşı bir kaç saat bekledikten sonra köye gelip ailesine durumu anlatıyor..

Aile jandarmaya haber veriyor.. Jandarma da arama kurtarma ekipleri ile birlikte köye intikal ediyor..

Jandarma köye geldiğinde saatler 05:00 civarıdır.. Kayıp kişi hakkında bilgi alan jandarma ve arama kurtarma ekipleri kayıp kişinin telefon numarasına ulaşıyor ve aramaya başlıyor.. 

Bu sırada jandarma ışıklarını gören köyden bir kişi ne oldu diye ekiplerin yanına geliyor.. Ekiplerin yanına gelen şahsın telefonu çalıyor..

-alo 

-ben jandarma ekiplerinin yanındayım

Bu cümleyi duyan jandarma ve arama kurtarma ekipleri şaşırıyor..

Adam ne oldu beni niye arıyorsunuz diye sorunca olayın aslı ortaya çıkıyor..

Tuvalet ihtiyacını gidermek için çıktığı kulübe yerine başka bir kulübede uyuya kaldığını söyleyen BEYHAN MUTLU herkesi güldürdü..

Bu şekilde gelişen olay sonucu arama çalışmaları başlamadan bitiyor..

#acy